۞ تازه ها ۞ - شبکه زمزمه بزودی آغاز به فعالیت می کند.-zemzee tv

۞ تازه ها ۞

اخبار-مطالب(علمی-ادبی-طنز-...)-سرگرمی-کلیپ-عکس-موبایل-جک-sms و...

فهرست اصلی

موضوعات

آرشیو مطالب

امکانات

Google

در تازه ها
در اينترنت

.

.شبکه زمزمه بزودی آغاز به فعالیت می کند.-zemzee tv

zemzeme tv

شعار زمزمه تی وی:از هر آنچه که دوست دارید بیشتر خواهید داشت

شبکه زمزمه بزودی آغاز به فعالیت می کند. این شبکه که بعضی اوقات در تبلیغات فارسی1 نیز دیده می شود روشن است که سریال های دوبله شده خارجی را مانند فارسی1 به نمایش خواهد گذاشت و با نشان دادن بدن برهنه ی دختران و زنان توجه بیننده ها را بخود جمع می کند و به اصطلاح جذب بیننده خواهد کرد شاید بهتر باشد بجای شبکه زمزمه اسمش را (فارسی2) بگذاریم چون هیچگونه تفاوتی با این شبکه نخواهد داشت(گل بود به سبزه نیز آراسته شد.)...حیف از شبکه ی مفیدی مثل منوتو2 (که حداقل برنامه های سرگرم کننده علمی پخش می کرد) قطع بشود و اینجور شبکه ها مثل زمزمه بروی ایر برود.

zemzeme tv

زمزمه در ویکیپدیا

زمزمه
Zemzemeh-tv.jpg
زبان فارسی
صاحب ‌امتیاز استار تی‌وی
گروه رسانه‌ای موبی
فرمت تصویر SDTV
کشور  امارات متحده عربی
گسترهٔ پخش اروپا، شمال آفریقا، خاورمیانه
وب‌گاه http://zemzemeh.tv
دسترسی
ماهواره
یوتل‌ست دبلیو ۳ آ H-۱۱۲۲۱-۲۷۵۰۰-۳/۴

«زمزمه» (به لاتین: Zemzemeh) دومین شبکه تلویزیونی سرگرم‌کننده عمومی و رایگان فارسی‌زبان متعلق به «شرکت پخش در خاورمیانه» (به انگلیسی Broadcast Middle East FZ LLC) است. این شرکت حاصل سرمایه‌گذاری بخش آسیایی «شرکت اخبار» (News Corporation) موسوم به «شرکت تلویزیون ماهواره‌ای برای منطقه آسیایی» (STAR) و «گروه رسانه‌ای موبی» (Moby Media Group) است. در ماه می ۲۰۱۱، سهم سرمایه‌گذاری هر یک از این شرکت‌ها ۵۰ درصد اعلام شده است. «زمزمه» همانند شبکه خواهر خود «فارسی۱»، ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته به پخش برنامه‌های سرگرم‌کننده تلویزیونی با دوبله فارسی می‌پردازد. دفتر مرکزی شبکه تلویزیونی «زمزمه» در شهر رسانه‌ای دبی واقع شده است.

شبکه تلویزیونی خواهر [ویرایش]

برای دیدن بروز مطالب این صفحه در ویکیپدیا اینجا کلیک کنید...با تشکر

نویسنده: Hamid تاریخ: ۹۰/۰۳/۱۸

تازه ها

چه روزها که یک به یک غروب شد،نیامدی چه بغضها که در گلو رسوب شد،نیامدی×خلیل آتشین سخن، تبر بدوش بت شکن×خدای ما دوباره سنگ و چوب شد،نیامدی×برای ما که دلشکسته و خسته ایم نه×ولی برای عده ای چه خوب شد نیامدی×تمام طول هفته را در انتظار جمعه ام×دوباره صبح، ظهر، غروب شد، نیامدی
--------------------------------------
(اخبار-مطالب(علمی-ادبی-طنز-عاشقانه)-سرگرمی-کلیپ-عکس-موبایل-جک-sms-سخنان بزرگان-سینما-آیا می دانید-(نرم افزار-بازی-تم-پس زمینه)برای موبایل-ورزش-دانستنیها-مذهبی-آشنایی با (اماکن مختلف جهان-شخصیت ها-حیوانات-فیلم و سریال و کارتون و...)و....همه و همه فقط در ۞ تازه ها ۞
اگر مایل به تبادل لینک با ما هستید ابتدا ما را با نام ۞ تازه ها ۞ لینک کنید و در بخش پیوندها برروی تبادل لینک کلیک کنید.


جستجو

© All Rights Reserved To <-blogid->.Blogfa.Com | Template by: Susawebtools.Mihanblog.Comlog